ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

zrób prezent na wybrany zabieg

wyślij mail  gabinet@fizjomedicar.pl

lub zadzwoń 605 115 190


a my przygotujemy personalizowany voucher

w PDF lub w formie papierowej

W dobie dzisiejszego pośpiechu, ciągłego stresu i zmęczenia idealnym rozwiązaniem mogą okazać się zabiegi relaksacyjne. Aby korzystanie z nich stało się jeszcze przyjemniejsze, warto sięgnąć po voucher na masaż. FIZJOMEDICAR to miejsce, w którym można wybrać masaż idealny na prezent. Masaż relaksacyjny, tajski, KOBIDO, leczniczy, LOMI LOMI, drenaż ciała – takie oryginalne podarunki będą miłą niespodzianką!

Nasz voucher na masaż jest wydrukowany na ładnym papierze i umieszczony w fioletowej kopercie. Możemy też wysłać voucher w PDF na maila jeśli nie możesz przyjechać do nas bezpośrednio.

Voucher na masaż relaksacyjny – Warszawa

Voucher na masaż może stanowić spersonalizowany podarunek dla bliskiej osoby. Możesz zdecydować się na voucher na masaż relaksacyjny w Warszawie lub na inny zabieg tego rodzaju. 

Duża różnorodność proponowanych przez nas masaży sprawia, że każdy zdoła bez problemu znaleźć coś dla siebie. Wybrany masaż w Warszawie może zagwarantować karta podarunkowa, będąca świetnym rozwiązaniem na urodziny, wszelkiego rodzaju święta, jak również bez okazji. Jeśli czujesz, że ktoś powinien się odprężyć bądź skarży się na konkretne dolegliwości, koniecznie znajdź dla niego odpowiedni zabieg.