Masaż LOMI LOMI

Zastanawiasz się, co to jest masaż LOMI LOMI? W języku hawajskim dosłownie LOMI LOMI oznacza dotyk delikatnej łapy kota. Celem masażu jest wywołanie uczucia błogości – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Przed wyborem odpowiedniego masażysty stosującego tego typu technikę warto najpierw zapoznać się z opiniami innych osób. Masaż LOMI LOMI wykonywany w Warszawie w FIZJOMEDICAR będzie najlepszym wyborem dla każdego, kto chce poczuć się odprężony, potrzebuje wyciszenia, uspokojenia, znalezienia harmonii.

Jak przygotować się do masażu LOMI LOMI? Jak on wygląda?

Każda osoba, która chce poczuć na sobie uzdrawiająca moc masażu LOMI LOMI NUI, powinna wiedzieć, jak on jest wykonywany i jak się do niego przygotować. W czasie tego odprężającego rytuału uzdrawiającego ciało i duszę osoba masowana jest naga. Wykonanie masażu LOMI LOMI w FIZJOMEDICAR w Warszawie rozpoczyna się od rozmowy z Pacjentem – masażysta musi wiedzieć, czy cierpi on na jakieś przewlekłe choroby, stany zapalne lub przebył kontuzje, urazy. Masaż LOMI LOMI wykonywany jest przy relaksującej muzyce, a masażystka ubrana jest w zwiewne pareo. Masaż ten nie jest typowy – osoba masująca musi swoje ruchy dopasowywać do reakcji ciała, by LOMI LOMI dało jak najlepsze efekty. Ruchy muszą być płynne, proste, delikatne. W czasie masażu LOMI LOMI najpierw masowane są plecy, ramiona, nogi, później klatka piersiowa i brzuch.

Korzyści zdrowotne masażu hawajskiego Lomi Lomi

Wyjątkowy, pochodzący ze starożytnej hawajskiej tradycji masaż, uważany jest za głęboko uzdrawiającą formę pracy z ciałem. Stosowane w nim długie, płynne ruchy masażysty sprawiają, że masowana osoba wchodzi w stan głębokiej relaksacji. Masaż obejmuje całe ciało (z pominięciem stref intymnych) i jest wykonywany przedramionami oraz dłońmi, przy użyciu ciepłego oleju. Korzyści z masażu:

  • wprowadza w stan głębokiego relaksu na poziomie fizycznym i psychicznym,
  •  rozluźnia mięśnie, i poprawia zakres ruchu w stawach poprawia krążenia krwi,
  • uruchamia naturalne procesy autoregulacji i samouzdrawiania organizmu,
  • pozwala odzyskać kontakt z ciałem i z samym sobą,
  • wycisza i uspokaja,
  • harmonizuje przepływ energii w ciele.

Masaż 𝐋𝐎𝐌𝐈 𝐋𝐎𝐌𝐈 oddziałuje na wszystkie sfery: umysłową, duchową, cielesną. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w dużym stresie. Z masażu 𝐋𝐎𝐌𝐈 𝐋𝐎𝐌𝐈 może skorzystać każdy, kto potrzebuje chwili odpoczynku, dystansu do spraw życia codziennego.

Masaż ten jest wspaniałym narzędziem, jeśli szukamy inspiracji, potrzebujemy zmiany, rozpoczynamy nowy etap w życiu, stoimy przed ważną decyzją. Podczas sesji tworzy się wyjątkowa atmosfera – przestrzeń, która sprzyja wsłuchaniu się w poszepty duszy i intuicji.