Endermologia Alliance LPG®

Endermologia Alliance LPG® to zabieg, którego celem jest bezinwazyjne kształtowanie i modelowanie sylwetki zapewniając m.in. efekt wyszczuplenia, jak i ujędrnienia skóry. Wykorzystywana do tego aparatura wyposażona w rolki z efektem ssania efektywnie rozbija złogi tłuszczu i wykonuje drenaż limfatyczny. Seria zabiegów w sposób widoczny poprawia elastyczność skóry pobudzając ją do wzmożonej produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Najlepszy efekt endermologii osiągnięty może zostać tylko przy dopasowaniu do danego pacjenta odpowiedniej liczby zabiegów, które są bezbolesne.

Wskazaniem do wykonania endermologii LPG w FIZJOMEDICAR w Warszawie jest m.in. chęć złagodzenia bólu mięśni, poprawa krążenia limfatycznego redukcja blizn, zmniejszenie występowania cellulitu oraz odmłodzenie skóry i likwidacja zmarszczek. Zabieg ten jest doceniany również z uwagi na skuteczną eliminację toksyn z organizmu, a także wzmocnienie ujędrnienia skóry po kuracji odchudzającej.

Efekty po serii zabiegów endermologii Alliance LPG®

  • Skóra osoby poddawanej opisywanemu zabiegowi pod wpływem regulowanej siły ssania stopniowo poprawia swój wygląd i kondycję.
  • Tkanka podskórna z uwagi na intensywne pobudzenie pracy układu limfatycznego jest widocznie wyrównana, co bezpośrednio przyczynia się m.in. do zmniejszenia obwodu problematycznych partii ciała.
  • Niewątpliwą zaletą pozostaje również efektywna stymulacja wydalania nadmiaru płynów i toksyn, a w konsekwencji cykliczne opóźnienie procesu starzenia się skóry.

Endermologia Alliance LPG® w FIZJOMEDICAR w Warszawie to gwarancja profesjonalnego podejścia do pacjenta oraz jego komfortu. Co istotne, urządzenie do endermologii w naszym gabinecie służy do pracy z pacjentami również w trakcie terapii. Warto też dodać, że wyróżnia nas holistyczne podejście do każdego pacjenta, dlatego oprócz rekomendacji zabiegów endermologii bierzemy pod uwagę ogólne samopoczucie pacjenta, jego tryb życia, czy też dietę.

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała.

30 Lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie Alliance.

To mechaniczna stymulacja pobudzająca w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Bezinwazyjna i całkowicie bezbolesna.

Urządzenie Alliance Medical w naszym gabinecie przeznaczone jest do medycyny estetycznej oraz jako narzędzie pracy terapeutycznej z Pacjentami.

Wśród niektórych możliwych zastosowań urządzenia warto wspomnieć o łagodzeniu bólu mięśni, poprawie krążenia limfatycznego, pracy z bliznami oraz zmniejszeniu występowania cellulitu oraz odmłodzeniu skóry i likwidacji zmarszczek.

Wskazania:

  • poprawa jędrności skóry
  • redukcja cellulitu
  • modelowanie sylwetki
  • pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów
  • wygładzanie zmarszczek mimicznych na twarzy
  • redukcja bólu
  • terapia blizny

 

Wszystkie zabiegi są 100% bezbolesne i przeprowadzane przez wyspecjalizowaną kadrę naszego Centrum.

Zabiegi są również wskazane dla kobiet w ciąży.

Do osiągnięcia założonych rezultatów rekomendujemy 5-15 zabiegów.